Başkan Gökhan Sosyal Konutlar Sakinleri İle Buluşmaya Devam Ediyor

Başkan Gökhan Sosyal Konutlar Sakinleri İle Buluşmaya Devam Ediyor
16 Temmuz 2021

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Sosyal Konutlar bölgesinde yapılması tasarlanan kentsel yenileme projesi kapsamında hak sahipleri gerçekleştirdiği bilgi edindirme toplantılarına devam ediyor. 

Çataltepeliler Derneği’nde 16 Temmuz 2021 Cuma günü düzenlenen bilgi edindirme toplantısına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Özkan Vural, birim müdürleri ile Sosyal Konutlar sakinleri katılımda bulundu. 

Toplantıda Sosyal Konutlar projesi sürecinin gelişimi ve gelinen son durum ile ilgili bilgi edindirmede bulunan Başkan Gökhan, konut sahiplerinden gelen istek ve tavsiyeleri not alarak sorularına yanıt verdi. 

Sosyal Konutlarda gerçekleştirilecek kentsel yenileme projesi kapsamında konut sahiplerinin haklarını korumak amacı ile mücadele ettiklerini söyleyen Başkan Gökhan, bölgede gerçekleştirilmesi tasarlanan kentsel yenileme çalışmasının bir an evvel gerçekleştirilebilmesi için de belediye ekiplerinin yoğun çaba harcadığını söyledi.  

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir