Başkan Gökhan, Teknik İnceleme Gezilerini Sürdürüyor

22 Ağustos 2013

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, kent genelinde gerçekleştirilen alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde incelemeye devam ediyor.

Kentin pek çok noktasında devam eden alt ve üst yapı çalışmalarını sık sık inceleyen Başkan Gökhan, son olarak Atatürk Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde kontrol etti. Atatürk Caddesi’nde Belediye kavşağından başlayarak Bölge Trafik mevkiine kadar devam edecek üst yapı çalışmaları kapsamında son olarak İbrahim Bodur Anadolu Lisesi önünden Arkeoloji Müzesi önüne kadar tek yönlü olarak trafiğe kapatılan alanda devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Gökhan, teknik ekipten de bilgi aldı.

Başkan Gökhan ayrıca beraberindeki teknik heyet ile birlikte Cevatpaşa Mahallesi Havan Tabya Sokak’ta yürütülen su ve kanalizasyon sistemine yönelik çalışmaları da yerinde inceledi. Buradaki çalışmalar hakkında da bilgi alan Başkan Gökhan, Demircioğlu Caddesi’ndeki ara sokaklarda da yürütülen yol yapım çalışmaları ile kaldırım döşeme çalışmalarını da inceledi.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir