Başkan Gökhan Teknik İnceleme Gezisinde

Başkan Gökhan Teknik İnceleme Gezisinde
23 Haziran 2021

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 23 Haziran 2021 Çarşamba günü gerçekleştirdiği teknik inceleme gezisi kapsamında; Yat Limanı, Halkın Bakkalı, İçme Suyu Arıtma Tesisi, Üretici Pazarı ve ÇOMÜ Dardanos Yerleşkesini ziyaret etti.

Başkan Gökhan'ın teknik inceleme gezisi kapsamındaki ilk durağı Yat Limanı'nda düzenlenen müsilaj temizleme çalışmaları oldu. Müsilaj temizleme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Gökhan, çalışmaların durumu ve işleyişi ile ilgili bilgi edindi.

Başkan Gökhan ardından yapımı büyük ölçüde bitirilen Halkın Bakkalı hizmet binasını ziyaret etti. Esenler Mahallesi'nde büyük bir hız ile ilerleyen inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Gökhan, bina içi ve etrafında yapılacak düzenlemelere ilişkin bilgi edindi.

Teknik İnceleme gezisini sürdüren Başkan Gökhan, Esenler Mahallesi'nde yapımı devam eden yeni İçme Suyu Arıtma Tesisini de ziyaret etti. Yüklenici firma yetkilileri ile bir araya gelen Başkan Gökhan, inşaat çalışmalarında gelinen son duruma ilişkin incelemelerde bulundu.

Teknik inceleme gezisine devam eden Başkan Gökhan'ın bir sonraki durağı ise Barbaros Atam Kreş ve Gündüz Bakım Evi arkasında yapımı bitirilen üretici pazarı oldu. Kısa süre içerisinde faaliyete geçmesi tasarlanan pazar alanında incelemelerde bulunan Başkan Gökhan, yapılacak düzenlemelere ilişkin teknik ekipten bilgi edindi.

Teknik inceleme gezisi kapsamında Başkan Gökhan'ın son durağı ÇOMÜ Dardanos Yerleşkesi içerisinde yer alan Deniz Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi'nin üretim tesisi oldu. Burada Deniz Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi öğretim üyeleri ile bir araya gelen Başkan Gökhan, tesisi gezerek üretimi yapılan deniz canlıları ile ilgili bilgi edindi.

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir