Başkan Tekin, Genç Taekwondocuları Kutladı

06 Eylül 2013

Milli Eğitim Bakanlığı ve Taekwondo Federasyon Başkanlığı’nın 2013 yılı faaliyet programlarında yer alan Okullar Arası Gençler ve Gençler Türkiye Şampiyonalarında derece alan sporcular İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin’i makamında ziyaret etti.

Başkan Tekin, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, genç sporculardan ilerde uluslararası alanda da başarı beklediğini, hedeflerini bu göre ayarlayıp, çalışmalarını dersleri ile aynı oranda başarı ile sürdüreceklerinden emin olduğunu söyleyerek sporculara çeşitli hediyeler verdi.

Taekwondo İl Temsilcisi Hasan Altunışık ve 61 ilden 980 sporcunun katıldığı, 27-31 Mayıs tarihlerinde Denizli’de yapılan MEB Okullar Arası Şampiyonası’nda 45 kilogramda 2. olan Çanakkale Anadolu Lisesi öğrencisi Kubilay Ergül ve Taekwondo Federasyonu Başkanlığı’nın 63 ilden bin 550 sporcunun katıldığı, 29 Nisan-5 Mayıs tarihlerinde Marmaris’te yapılan Gençler Türkiye Şampiyonası’nda Anafartalar Spor Kulübü’nden 55 kilogramda 3. olan Bilge Yekta Dellal, Meclis Başkanı Tekin tarafından kabul edilmelerine ve hediye ile teşvik edilmelerinden memnun olduklarını ifade etti.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir