Bayramiç Belediye Başkanı Arslan’dan Okçuluk Kursuna Destek

21 Eylül 2016

Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan Bayramiç Emniyet Müdürlüğü ve Bayramiç Belediyesi tarafından ÇOGEP kapsamında başlatılan okçuluk kursunu ziyaret etti.
Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan spora farklı alanlarda destek olduğunu belirtiyor. Bayramiç Kapalı spor salonunda gerçekleştirilen okçuluk kursunu ziyaret eden Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan burada antrenör ve kursiyer öğrencilerle bir süre sohbet edip okçuluk sporuyla ilgili bilgi aldı. Başkan Arslan, bu sırada ok ile yaptığı atışta da hedefi on ikiden vurdu. Okçuluk Kulübü antrenörleri Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan’a yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ettiler.

Öğrencilere Okçuluk Eğitimi

Öte yandan Arslan’ın destek verdiği Çocuk ve Gençlik Platformu (ÇOGEP) projesi kapsamında 50 öğrenciye okçuluk dersleri verilecek. Emniyet, kaymakamlık ve belediyenin katkılarıyla hayata geçirilen ÇOGEP projesi kapsamında 50 öğrenciye okçuluk eğitimi düzenleniyor. Bayramiç Kapalı Spor Salonu’nda 25 kişilik iki grup halinde 50 öğrenciye 15 gün süreyle okçuluk eğitimi kursu verileceği duyuruldu.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir