Bayramiçli Girişimcilere Ödül

29 Mayıs 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Bayramiç Meslek Yüksekokulu Genç Girişimciler Topluluğu üyeleri, geçtiğimiz ay içerisinde düzenledikleri “Girişimcilik Üzerine Konuşmalar” konulu panelinin organizasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmeleri sebebiyle Okul Müdürlüğünce tertiplenen yemek ile ödüllendirildi.

Yemeğe katılan Bayramiç Kaymakamı Bahattin Atçı, Bayramiç Belediye Başkan Vekili İsmail Uyan, Bayramiç Orman İşletme Müdürü Fazlı Karakaş, İşadamı Dr. Kemal Sözen ve ilçenin önde gelen girişimcileri davetten duydukları memnuniyeti dile getirerek girişimciliği her zaman desteklediklerini belirttiler.

Bayramiç MYO Müdürü Prof. Dr. Hamit Altay’ın açılış konuşmasıyla başlayan yemek büyük ilgi gördü. Meslek Yüksek Okul Pazarlama Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi İbrahim Koç’un programı yönetmesi ile devam eden yemeğe katılan ELKA Şirket Sahibi Dr. Kemal Sözen’in girişimcilikle dolu yaşam tecrübelerini paylaşarak, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve Bayramiç’in kalkınması için gerekli tüm projeleri desteklemeye açık olduklarının altını çizdi. Kısa sürede büyük bir mezuniyet törenini de kendi ev sahipliğinde yapmayı istediğini belirten Sözen, öğrencileri ve okul yönetimini onurlandırdı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir