“Begüm Kuran” Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezi Açıldı

18 Nisan 2015

Beslenme ve Diyet Uzmanı Begüm Kuran’ın, Çanakkale’de bulunan Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.

2012 yılında “Onur Öğrencisi” olarak Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olan Begüm Kuran, Çanakkale’de yeni bir diyet danışmanlık merkezini hizmete soktu. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı Celal Karakaş, CHP Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Emine Kardelen, CHP Çanakkale Milletvekili Serdar Soydan’ın katıldığı açılışta bir konuşma yapan Diyetisyen Begüm Kuran, ana ocağı olan Çanakkale’ye geri döndüğü için mutlu ve heyecanlı olduğunu, bugüne kadar kendisine destek veren ailesine ve mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Açılışın ardından Tuşe Sanat organizasyonu tarafından düzenlenen müzik dinletisi ile dans gösterisi, katılımcıların beğenisini topladı.

Begüm Kuran Kimdir?
1989 yılında Ankara’da doğdu. 2012 yılında “Onur Öğrencisi” olarak Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu.
2007–2012 yılları arasında özel –kamu– eğitim araştırma hastaneleri ile zayıflama merkezlerinde öğrenim ve tecrübe amaçlı gönüllü hizmetler veren Kuran, mezuniyet tezlerini Adolesan bireylerde obezitenin ve yaşam tarzının sağlık üzerine etkisi ile Besin destekleri ve omega takviyesi konularında yaptı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir