Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Belediye Başkanlarından Örnek Dayanışma

Belediye Başkanlarından Örnek Dayanışma

29 Mart Yerel seçimlerinden öncede dost olan Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan ile Altınoluk Belediye Başkanı Hasan Özpolat?ın dostluğu her ikisinin de belediye başkanı seçilmesinden sonra da aynen devam ediyor.

Kişisel dostluklarının senelerdir devam ettiğini söyleyen Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, ?Bu dostluk başkanlık dönemimizde daha da yoğunlaştı. İkimizin dostluğu iki beldeyeye olumlu olarak yansıyor. Hasan Özpolat, Küçükkuyu?nun bir sorunu olunca hemen ilgileniyor. Buda bizi çok memnun ediyor? dedi.

Önceki gün Akçam Motel?de bir araya gelen iki başkan kısa bir sohbetten sonra çok yakında hizmete girecek olan Küçükkuyu Terminali ve bazı sokaklara asfalt dökülmesi konusunda da anlaştı. Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan otobüs terminalinin bulunduğu bölgenin kısa bir süre içinde asfaltlanacağını belirterek, yardımda bulunan Altınoluk belediye Başkanı Hasan Özpolat?a teşekkür etti.

İHA

Filtreler:
Görüntülenme: Veri Alınamadı
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir