Belediye-İş Sendikasından İşçilere Eğitim

Belediye-İş Sendikasından İşçilere Eğitim
03 Aralık 2013

Belediye-iş sendikasının her yıl belirli aralıklarla düzenlediği eğitim seminerleri hız kesmeden devam ediyor. Balıkesir Şubesi’ne bağlı yaklaşık ikiyüz belediyeci Kuşadası Grand Belish Hotel’de düzenlenen üçüncü eğitimde bir araya geldi.

Her yıl belirli aralıklarla düzenlenen eğitim seminerlerine Çanakkale bölgesinden Ayvacık, Eceabat, Gökçeada, Lapseki, Ezine, Geyikli, Küçükkuyu Belediyelerinden Balıkesir Şubesi’ne bağlı yaklaşık ikiyüz belediyeci, sendikaya ait Kuşadası Grand Belish Hotel’de düzenlenen üçüncü eğitimde bir araya geldi. Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin’in araç desteği sağladığı, işçilerin yoğun ilgi gösterdiği eğitim başarılı bir şekilde tamamlandı.

Belediye İş Sendikası Balıkesir Şube Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ümit Yılmazer yaptığı açıklamada, “Belediye işçilerinin eğitimin önemlidir, emeğini alınteriyle birleştiren ve şehirlerin bel kemiği belediyeciler haklarının ve sahip olduklarının böylece farkına varmakta kendi belediyelerinde bilinçlendirme çalışmaları yapmaktadırlar. İlerleyen dönemlerde yeniden bu eğitim çalışmalarına devam edeceğiz. Ayrıca eğitime verdiği önem ve destekler nedeniyle Ayvacık belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ünal Şahin’e sendikamız, yönetim kurulumuz ve tüm işçi arkadaşlarımız adına teşekkür ederim” dedi. Yaklaşık üç gün süren eğitime Belediye İş Sendikası Genel Başkanı Nihat Yurdakul da bizzat katıldı. Eğitimin ardından çekilen toplu hatıra fotoğrafıyla program sona erdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir