Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Belediyeden Gelişigüzel Park Edilen Motosiklet ve Bisikletlere Önlem

Belediyeden Gelişigüzel Park Edilen Motosiklet ve Bisikletlere Önlem

Çanakkale?de vatandaşların en önemli gezinti yerleri arasında bulunan kordon boyunda ?Şakir?in Yeri? olarak bilinen bölgede motosiklet ve bisikletlerin oluşturduğu görüntü kirliliğine belediye çözüm bulmak için çalışma başlattı.

Sabah erken saatlerden itibaren bölgede inceleme yapan zabıta ekipleri ?Şakir?in Yeri? olarak bilinen bölgenin yan kesiminde gelişigüzel bırakılan motosiklet ve bisikletlerin görüntü kirliliğine sebep olduğunu belirleyerek ne gibi önlem alınabileceğini tartıştı. İşyeri sahipleri ile de yapılan görüşmeler sonunda bu bölgede 3 ayrı yere bisiklet ve motosikletler için ayrı ayrı park yeri yapılması kararını alan ekipler bunlar için demirden yapılacak bölümün kısa sürede bölgeye konulacağını açıkladı. Yapılacak park yerinin dışında bisiklet ve motosikletlerin bırakılması halinde gerekli cezai müeyyidenin uygulanacağını da belirten zabıta ekipleri, hergün yüzlerce kişinin gezinti yeri olan bölgenin daha güzel bir görünüme kavuşturulması için vatandaşların desteklerini beklediklerini ifade ettiler.

İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir