Belediyespor Üzeyir Özdurak İle Devam Ediyor

24 Mart 2016

Türkiye Voleybol Bayanlar 1. Liginde başarıyla yoluna devam eden Çanakkale Belediyespor Bayan Voleybol Takımının arkasındaki isim Antrenör Üzeyir Özdurak ile önümüzdeki sezon için de anlaşmaya varıldı.
Voleybol Antrenörü Üzeyir Özdurak ile Belediyespor Yönetimi arasındaki imza töreni Başkanlık Toplantı Salonunda gerçekleşti. İlk olarak bir konuşma yapan Çanakkale Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Güneşhan, Üzeyir Özdurak ile önümüzdeki sezon için de anlaşmaya vardıklarını belirterek, “Hocamız, iki yıldan beri Çanakkale’de takımımızı çalıştırmakta ve bu iki yıllık süreçte takımımız gerçekten çok iyi noktalara geldi. Özellikle bu sene elde ettiğimiz başarı, spor adına, Çanakkale adına çok büyük kazançtır. Bundan sonra da play off maçlarımız var. O maçlarda da başarılı olarak Avrupa kupalarında önümüzdeki sezon kentimizi temsil etmek istiyoruz. Bunu Üzeyir hocamızla bu sene için başaracağımıza inancımız tam ama önümüzdeki yıllarda da çok daha büyük başarılara imza atacağız. Barışın kenti Çanakkale’yi aynı zamanda sporun kenti yapacağız. Bunda da voleybol olarak öncülük etmiş olacağız” diye konuştu. Güneşhan, takıma olan katkılarından dolayı Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a da teşekkürlerini iletti.
Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise, Çanakkale Belediyespor’un ligdeki diğer iddialı ve yüksek bütçeli takımlarla kıyaslandığında oldukça başarılı olduğunu belirterek, “İki sezondur Üzeyir hocamız bu işi çok iyi götürüyor. Diğer takımların ciddi paralarla transfer edilen oyuncuları olabiliyor. Bizim bütçemiz belli. Bu bütçeyle biz iki yıldır ligde kalma mücadelesi veriyorduk ama bu sene daha da ileri bir hamle yaptık. İkinci dört içinde kaldık. Şimdi play off maçları var; 5. ve 6. takımlar belirlenecek. Eğer başarılı olursak bu da bizi Avrupa kupalarına götürecek. Bunu da yapabilecek güçteyiz. Bu bir sabır ve istikrar meselesidir. Üzeyir hocamızı bu istikrarın bir parçası olarak görüyorum. Takımı da, imkanlarımız ölçüsünde son derece başarılı buluyorum. Yeni sezonda da takıma başarılar diliyorum” dedi.
Antrenör Üzeyir Özdurak da, “Tüm mesaimizi Çanakkale’mizin voleybol takımına harcıyoruz, bundan sonra da mahcup etmemeye çalışacağız” diyerek, yönetime ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a teşekkürlerini iletti. Konuşmaların ardından karşılıklı olarak imzalar atıldı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir