Benzinli Jeneratör Fiyatları

servet
23/06/2014
23 Haziran 2014

Jeneratörler birçok yerde ihtiyaç duyduğumuz aletler arasındadır. Benzinli jeneratör ise günümüzde çok sayıda iş kolunda kullanılan vazgeçilmez cihazların başında gelir.

Jeneratörler elektrik enerjisi kaynağı olarak kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar elektrik enerjisi elde etmek için depolanan mekanik enerjiyi kullanır. Benzinli jeneratörler ise dizel jeneratörlere oranla daha profesyonel cihazlardır ve kullanıldıkları iş alanı sayısı fazladır. Jeneratörlerin benzinli olanları diğerlerine göre daha uzun ömürlüdür ve çalışırken daha az ses çıkarırlar. Atık gaz konusunda da benzinli jeneratör daha verimlidir. Jeneratörler benzini veya mazotu yakıt olarak kullanan cihazlardır.

Benzinli Jeneratör Pahalı Mıdır?
Jeneratörlerin pahalı cihazlar olduğu düşüncesi oldukça yaygındır. Fakat jeneratörler düşünüldüğü kadar pahalı değildir. Çok uygun fiyatlı jeneratörler dahi bulunmaktadır. http://www.ankamakina.com.tr/Benzinli_Jeneratorler adresinden en kaliteli ve en uygun jeneratör ürünlerini online sipariş etmek mümkündür. Benzinli jeneratör fiyatları Ankamakina’da 476 TL’den başlayan fiyatlarla listelenir. 5500 TL’ye kadar fiyat aralığında benzinli jeneratör ürünleri bulunur.

Ankamakina modelleri arasında AAP 1000i, AAP1200 1.2 kVA, AAP2000i 2 kVA, AAP3500 3 kVA gibi modeller 220V, monofaze ve ipli şekilde satışa sunulurken, bunlarına yanı sıra, AAP8000E 8 kVA modelleri marşlı olarak kullanılabilen modellerdendir.

Aynı modelin trifaze özelliğine sahip marşlı ürünü de bulunmaktadır. En pahalı ürün olan AB110TE 11 kVA benzinli, 380V, Trifaze ve Marş özelliklerine sahiptir. Benzinli jeneratörde aradığınız tüm fiyat seçenekleri ve özellikleri bulabilirsiniz.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir