Biga Belediye Meclisi Son Kez Toplandı

Biga Belediye Meclisi Son Kez Toplandı
11 Mart 2009

Biga Belediyesi Meclis Üyeleri yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Özkan?ın başkanlığında son kez toplandı.

Belediye Başkanı Mehmet Özkan?ın açış konuşmasından sonra gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Toplantıda bir veda konuşması yapan Belediye Meclis Üyesi Niyazi Kısacık, 5 yıl boyunca hep birlikte Biga için ellerinden gelen hizmetleri gerçekleştirdiklerini belirterek, ?Belediyenin gelirlerini elimizden geldiği kadar artırdık. Geçen 5 yıl boyunca iyi, kötü günlerimiz oldu. Bu günden sonra bütün arkadaşlara iş hayatlarında başarılar diliyorum. Başkanımız Mehmet Özkan?a da adaylığının hayırlı olmasını diliyorum? dedi.

Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan da 5 yıllık görev süresinde birlik ve beraberlik içinde Biga için emek harcadıklarını belirterek, ?Aramızda bu göreve tekrar aday olan arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlara adaylıkları konusunda başarılar diliyorum. Bunun yanında aday olamayan arkadaşlarımıza da iş yaşantılarında başarılar dilerim. Bildiğiniz üzere benim de adaylığım söz konusu. Bu yüzden bu göreve tekrar seçildiğimde tekrar aynı yüzleri burada görmekten hoşnut olacağım. 5 yıl boyunca bu görevi layıkıyla yerine getirdiğimizi düşünüyorum? dedi.

Toplantı sonrası Köşdere Otel’de yemeğe geçildi. Yemek sonrasında ise meclis üyelerine yapmış oldukları hizmetten dolayı plaket verildi.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir