Biga Çiçeklidedespor, Voleybol Kadınlar 2. Lig’de Mücadele Edecek

06 Mart 2017

Çanakkale’yi ve Biga’yı en iyi şekilde temsil eden Biga Çiçeklidedespor Biga’ya şampiyonluk ve 2. Lig hakkını elde ederek geliyor. Kadınlar Voleybol Bölgesel Ligi’nde mücadele eden Biga Çiçeklidedespor, Ayvalık’ta grup maçlarının tamamını kazanarak, önümüzdeki sezon Voleybol Kadınlar 2’nci Ligi’nde mücadele etme hakkını elde etti.

Çiçeklidedespor Kadınlar Voleybol Ligi’nde şampiyon olarak ikinci lige çıktı ve Biga’nın gururu oldu. Son maçında Kütahya temsilcisini 3-0 mağlup eden Çiçeklidede Kadın Voleybol Takımı önümüzdeki sezon ikinci Lig’de oynamaya hak kazandı.

Kadınlar Voleybol Ligi’nde 2’nci turda Balıkesir Ayvalık’ta oynadığı maçlarda İzmir Özateşspor, Manisa Soma İmbatspor ve Kütahya Gençlik Merkezi takımlarıyla karşılaşan Çiçeklidedespor, İzmir Özateşspor’u 3-2, Soma İmbatspor’u 3-1 ve Kütahya Gençlik Merkezi’ni 3-0 mağlup etti.

Ayvalık’taki son karşılaşmada kulüp başkanı Ferhan Tüzümet ve kulüp yöneticilerinin yanı sıra, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, belediye meclis üyeleri ve öğrenci aileleri de genç meleklere destek verdiler.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir