Biga Fenerbahçeliler Derneği’nden Başkan Yıldırım’a Destek

17 Ağustos 2011

Biga Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Şadan Doğan, şike soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçeli yöneticilerin suçsuzluklarına inandıklarını belirterek, “Bizler Fenerbahçe’ye gönül veren olarak başkanımız ve yöneticilerimizin suçsuzluğuna inanıyor ve en kısa sürede aramızda olacaklarına inanıyoruz” dedi.

Biga Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Şadan Doğan, Doğtaş Fabrikası’nda yaptığı açıklamada şike soruşturması kapsamında yaşanan olaylara değinerek, “Bilindiği üzere İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülmekte olan hazırlık soruşturması kapsamında Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım, yöneticilerimiz Şekip Mosturoğlu, İlhan Ekşioğlu, Alt Yapı Sorumlusu Cemil Turan ve kulüp Muhasebe Müdürümüz Tamer Yelkovan tutuklanmış bulunmaktadır. Yaşanan bu süreç Fenerbahçe’ye gönül vermiş bizleri derinden etkilemiştir. Bizler Fenerbahçe’ye gönül veren olarak başkanımız ve yöneticilerimizin suçsuzluğuna inanıyor ve en kısa sürede aramızda olacaklarına inanıyoruz. Fenerbahçe’mizin 18. şampiyonluğu nedeniyle merkez ve çevre köylerimizde yaptığımız bayrak süslerimize ilave olarak ilçe merkezinde bilboordlara asılan afişlerle de Fenerbahçemize desteğimiz sürüyor” dedi.

Biga Fenerbahçeliler Derneği olarak bu yıl kuruluşlarının 10. yılını kutladıklarını da belirten Başkan Şadan Doğan, “Bu 10 yıl içinde sosyal sorumluluk projelerimizden, eğitim çalışmalarına kadar birçok proje geliştirdik. Bundan sonra da ülkemize, çevremize ve Biga’mıza yararlı çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir