Biga Kaymakamı Genel’e “ÇOSKK Yılın En Başarılı Kaymakamı Ödülü” Verildi

Biga Kaymakamı Genel’e “ÇOSKK Yılın En Başarılı Kaymakamı Ödülü” Verildi
22 Kasım 2012

Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun (ÇOSKK) 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları gününde yılın enleri seçildi. Biga Kaymakamı Fatih Genel ‘Yılın En Başarılı Kaymakamı’ ödülüne layık görüldü.

Kaymakam Genel, Kayseri Tekden Koleji’nde düzenlenen törende ödülünü Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı Oktay Yerlikaya’nın elinden aldı.

Programda yapmış olduğu konuşmada Kaymakam Fatih Genel; “20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Gününde, çocuklarımızın zihinsel ve bedensel gelişimlerine büyük katkısının olduğuna inandığım bir Konfederasyondan böylesine güzel bir ödüle layık görülmem beni çok duygulandırdı. ÇOSKK grubunun çalışmalarının çocuklarımızı obezlikten, asosyallikten, kişilik bozukluklarından koruduğunu düşünüyorum, bunu sağlayacak daha güzel bir proje olduğuna inanmıyorum. Böylesine önemli bir misyona sahip tüm ÇOSKK çalışma grupları adına başkanımız Oktay Yerlikaya’ya ve tüm çalışma arkadaşlarına sonsuz şükranlarımı sunar, başarılarının devamını dilerim.” dedi.

Program ÇOSKK’a bağlı Federasyonunun yıl boyunca düzenlenen müsabakalara ait Fotoğrafların yer aldığı serginin açılışı töreni ile son buldu.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir