Biga TSO Heyeti’nden ÇTSO’ya Ziyaret

27 Ağustos 2013

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, Başkan Yardımcısı Melih Akyıl ve Meclis Başkanı Eşref Temiz başkanlığında bir heyet Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. ÇTSO Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Biga TSO heyetini, ÇTSO Başkanı Bülend Engin, Başkan Yardımcıları Mert Mildon ve Sadık Aydoğan ile yönetim kurulu üyeleri karşıladılar.

Ziyarette Biga TSO heyetinde Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Şahin, Furkan Şanlı, Gürol Gençoğlu, Meclis Üyesi Cüneyt Oflaz ve Genel Sekreter Mustafa Mutlu yer alırken, ÇTSO’dan da Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Özkurnaz, Hikmet Sezen, Hasan İlhan Yürükçü, Selçuk Semizoğlu, Mustafa Kansu, Ahmet Selçuk Erdoğan ve Genel Sekreter Sema Sandal bulundular.

ÇTSO Başkanı Bülend Engin ziyaret nedeniyle, Biga TSO heyetine teşekkür etti ve odalar arası ortak toplantılarda da bir araya geldiklerini ifade ederek, Biga’yı hiç bir zaman ikinci plana atmadıklarını söyledi. Bülend Engin, “Biz bütün Çanakkale’de ekonomi gelişsin ve böylece sermaye tabana yayılsın istiyoruz” dedi.

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan da, yakın zamanda gerçekleşen oda seçimleri ve Odanın yapısı hakkında bilgi vererek, 20-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Biga Fuarı’na yoğun talep olduğunu söyledi. Şadan Doğan, “850 standımızın 820’sini şimdiden sattık. Fuarda Büyükbaş Hayvan Güzellik Yarışması, Yöresel Yemek Yarışması gibi etkinlikler düzenleyeceğiz” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir