Biga'da Dondurma Şenliği Coşkusu

23 Mayıs 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Biga İ.İ.B.F. ve Meslek Yüksek Okulu öğrencileri düzenlenen dondurma şenliğinde stres attı.

Dünya Süt Günü sebebiyle Biga Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu?nda düzenlenen sunumun ardından havuz başında müzik dinletisi ve kolbastı ekibi gösterisi eşliğinde gerçekleştirilen dondurma şenliği büyük ilgi gördü. Sıcak havanın da etkisiyle dağıtılan dondurmaları kısa sürede tüketen öğrenciler gönüllerince bir gün geçirmenin keyfini yaşadı.

Şenliğe Biga Kaymakamı Mustafa Gündoğan, Biga İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kazım Kirtiş, Biga Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Doç. Dr. A. Adem Tekinay, Doç. Dr. Sefer Şener, Balıklıçeşme Belediye Başkanı Nihat Borazan, Biga Müftüsü Dr. Şafak Baran, Orman İşletme Müdürü İbrahim Tanış, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Yaşar, Biga Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrolü Mühendisi Muhammed Akkaya, Çanakkale Damızlık Sığır Yetiştiriciliği Başkanı İsmail Emek, İlçe Tarım Müdürü Ümit Oktan, kooperatif başkanları, Biga MYO öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir