Black Friday Döneminde Gözden Kaçmaması Gereken Vestel TV Modelleri

26 Kasım 2019

En yeni teknolojilerle donatılmış televizyon modelleri arayışında olanların heyecanla beklediği Black Friday, çok daha uygun fiyatlara TV satın almak için harika bir dönem! Vestel televizyon modellerini büyük fırsatlar ve indirim avantajları ile Teknosa’da bulabilirsiniz. Vestel, Bavyera Veri Koruması Kurulu tarafından kişisel verileri koruyan ilk televizyon markası. Ayrıca bir Türk markası olarak dünyada tercih ediliyor. Markanın en çok tercih edilen UHD, Smart TV, LED TV modellerini bu listede sizin için derledik.

Vestel 43FD7300 43

Vestel 43FD7300 43″ 108 Ekran FHD Smart TV
Full HD görüntü kalitesi ile öne çıkan ürün, dahili HD uydu alıcısına da sahip. Uydu yayınlarını ek bir cihaza ihtiyaç duymadan alabilirsiniz. Pixellence teknolojisi sayesinde görüntüyü en iyi şekilde görüyor, standart ekranlardan daha canlı bir izleme deneyimi yaşıyorsunuz. PC girişi sayesinde bilgisayarınızı televizyona bağlayabilir, hatta televizyon ekranını bir monitör gibi kullanabilirsiniz.

Vestel 55UD8200 55 139 Ekran 4K Smart LED TV

Vestel 55UD8200 55″ 139 Ekran 4K Smart LED TV
55 inç ekranı ile salonunuz için son derece kullanışlı olan bu ürün, 4K Ultra HD görüntü kalitesi sunuyor. HDR teknolojisi sayesinde yüksek kontrast elde eder, siyahlar ve beyazları kaybetmeden ayrıntılarıyla görebilirsiniz. Aydınlık ve karanlık bölgelerde piksel kaybı yaşamazsınız. 4 çekirdekli işlemcisi ile Vestel 4K Smart LED TV, sıradan ürünlerden 4 kata kadar hızlı performans gösteriyor. Bu özellik TV üzerinden internete bağlanıp, web sitelerini ziyaret etmenizi de sağlıyor.

Vestel 32HB5000

Vestel 32HB5000 32″ 80 Ekran HD Ready DVB-T/C/S2 TV
Bu Vestel modeli ise Vestel TV modelleri arasında ince tasarımı ve gelişmiş özellikleri ile öne çıkıyor. Bir teknoloji harikası olan model, süper dinamik kontrast özelliği ile film izleme zevkinizi arttırıyor. HDMI girişi sayesinde diğer cihazlarınızı TV’ye bağlayabilir, TV’nize doğrudan veri aktarımını hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Vestel 123 Ekran 4K UHD Smart TV

Vestel 49UD8200 49″ 123 Ekran 4K UHD Smart TV
Panel yenileme hızı, gelişmiş Pixellence teknolojisi ve arka plan aydınlatması ile öne çıkan bu Vestel Smart TV modeli, fazla hareketli görüntüleri izlerken en yüksek performansı sergiler. Dahili 4K uydu alıcısı 4K yayınları izlemenizi sağlar. Ek bir cihaz kullanmadan TV’nizden internete kablosuz şekilde bağlanabiliyor olmanız da modelin avantajlarından bir diğeri. Vestel Smart Center ile Smart TV’lerle uyum gösteren akıllı cihazınızdan veri aktarımı yapabilir, akıllı cihazınızı bir kumanda gibi kullanabilirsiniz.

Vestel 40FD7300 40″ 102 Ekran Smart Full HD Led TV
Super Motion Rate teknolojisi yani en hızlı panel yenileme hızı, Vestel’in bu LED TV’sinin öne çıkan özelliklerinden bir tanesi. Diğer önemli özellikleri ise Intel kablosuz ekran teknolojisi, yüksek çözünürlük ve zarif tasarım olarak sıralamak mümkün. Mobil cihaz ya da bilgisayarlarınızı da kablosuz şekilde bu TV’ye bağlayabilirsiniz.

Vestel 65UD9000 65″ 164 Ekran 4K Ultra HD Smart TV
Vestel TV modellerine göz atarken es geçmemeniz gereken modellerden birisi de 65 inçlik ekranı, 1200 Hertz panel yenileme hızı, internet tarayıcısı ve HDR teknolojisi ile 65UD9000 4K Ultra HD Smart TV. 4K teknolojisi ile renkleri detaylı, görüntüleri daha parlak ve canlı görebilir, evinizde mini bir sinema salonu keyfini hayata geçirebilirsiniz.

Vestel’in gözden kaçmaması gereken TV modellerini, avantajlı fiyatlarla Teknosa.com’dan inceleyebilirsiniz. Black Friday’e özel indirimlerden yararlanarak, Teknosa’nın taksit seçeneklerini kullanarak ihtiyacınıza yönelik bir TV’nin sahibi olabilirsiniz. Vestel, tüm TV modelleri ile Teknosa.com’da sizi bekliyor!

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir