Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Boğazın Sultanları Sezon Hazırlıklarına Başladı

Boğazın Sultanları Sezon Hazırlıklarına Başladı

Geçtiğimiz gün ilk çalışmasını gerçekleştiren Çanakkale Belediyespor yeni sezon hazırlıklarına Topuk Yaylası’nda başladı.

Acıbadem Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nin yeni takımı Çanakkale Belediyesporlu oyuncular, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Fenerbahçe’nin Topuk Yaylası’nda bulunan tesislerinde kampa giren voleybolcular, ilk çalışmalarını yaptı. Sabah düz koşu olarak başlayan çalışmalar, ardından salonda daha sonra da çim sahada ter idmanı ile son buldu. Günde üç antrenman yapan Sultanlar, gece de psikolojik eğitime tabi tutuluyor.

Teknik Direktör Vedat Mekik, kamp süresi olarak bir hafta belirlediklerini, Topuk Yaylasındaki çalışmaların ardından antrenmanların devam edeceğini, salon çalışması açısından ağırlığı daha sonraya bıraktıklarını, takım olarak sporcuların morallerinin de yerinde olduğunu, kaynaşmaya, arkadaş olmaya başladıklarını belirtti.

[canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir