Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bozcaada Caz Festivali’ne Sayılı Günler…

Bozcaada Caz Festivali’ne Sayılı Günler…

Yaz planlarını şimdiden yapmak isteyenler için festival bu yıl 19-20-21 Temmuz 2019 tarihlerinde üçüncü kez gerçekleşecek.

Kendine Has ve Volkswagen’in katkılarıyla, 3dots, Allaturca ve Pavli Bozcaada işbirliği ile düzenlenen Bozcaada Caz Festivali bu sene yeniden Bozcaada’da müziğe ve sanata dair pek çok şeyle karşılaşılacak bir festival deneyimi yaşatacak. Açık hava enerjisiyle caz ve doğaçlama müziğini buluşturan Bozcaada Caz Festivali, ilk iki senesinde gördüğü ilginin heyecanıyla üçüncü yılına hazırlanıyor. 19 Temmuz günü başlayacak olan festivalin biletleri ise neredeyse tükendi. Etkinlik programı ise şöyle açıklandı:

19 Temmuz Cuma

Birsen Tezer, Bobby Rausch ft. Giw, POW Trio (Tuluğ Tırpan, Eylem Pelit, Volkan Öktem),The Kites, Orkun Bozdemir (Dj Set).

20 Temmuz Cumartesi

Bidar, Bozcaada Ensemble, Emir Ersoy “RocKuba”, Yussef Dayes, Hemi (DJ Set).

21 Temmuz Pazar

Barış Demirel – Barıştık Mı, Erkan Oğur Anatolian Blues Project, Pol Belardi’s Urban 5, Selin Sümbültepe, Yaprak Melike (Dj Set).

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir