Bozcaada’nın Resmi Tanıtım Sitesi “gobozcaada.com” Yayında

09 Ekim 2013

Bozcaada Kaymakamlığı tarafından yürütülen ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Bozcaada Turizminin Uluslararası Pazarlara Entegrasyonu” projesi kapsamında hayata geçirilen Bozcaada’nın resmi tanıtım sitesi “gobozcaada.com” Türkçe, İngilizce ve Fransızca dil seçenekleriyle yayına başladı.

Sitede, Bozcaada’nın tarihçesi, kültürü, yemekleri, konaklama ve ulaşım seçenekleriyle birlikte adada gerçekleştirilen etkinlikler ve festivallerle ilgili bilgilere yer verilirken sitenin “Hakkımızda” sayfasında Bozcaada Kaymakamı Abdulgani Mağ imzasıyla sitenin amacı ve hedefiyle ilgili şu bilgilendirmede bulunuluyor:

Bu web sitesi, Bozcaada Kaymakamlığı tarafından yürütülen ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Bozcaada Turizminin Uluslararası Pazarlara Entegrasyonu” projesi kapsamında hayata geçirilmiş olup destinasyonun resmi internet sitesidir. Projenin sahibi Bozcaada Kaymakamlığı, ortakları Bozcaada Belediyesi ve Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği’dir.

Projeyle yayına başlayan bu web sitesinin temel amacı, özellikle yabancı turiste, seyahat operatörlerine, acentalara ve Bozcaada’yı merak eden tüm gezginlere, Bozcaada hakkında ihtiyaç duydukları doğru bilgiyi sağlamaktır. Destinasyon paydaşları tarafından içeriği oluşturulan ve Bozcaada’nın doğru tanıtımını yapmayı hedefleyen bu web sitesinin herhangi bir ticari amacı ya da ticari işbirliği bulunmamaktadır.

Hayal edin, Keşfedin ve Keyfini çıkarın. Bozcaada sizi bekliyor…

Abdulgani Mağ
Bozcaada Kaymakamı

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir