Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yrd. Doç. Dr. Cafer Türkmen Hava Sporları İl Temsilciliğine Atandı

Yrd. Doç. Dr. Cafer Türkmen Hava Sporları İl Temsilciliğine Atandı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Ziraat Fakültesi Toprak Bölümü Öğretim Üyesi ve ÇOMÜ Havacılık Topluluğu Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Cafer Türkmen, Türkiye Havacılık Federasyonu Hava Sporları Çanakkale İl Temsilciliği?ne atandı.

Yrd. Doç. Dr. Cafer Türkmen, havacılığın önemini en iyi şekilde yansıtabilmek amacıyla uzun süredir ÇOMÜ Havacılık Topluluğu Akademik Danışmanlığı görevini yürüttüğünü belirterek, ?Yeni kurulan Havacılık Federasyonu?nda görev yapmam için bana Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından bir teklifte bulunuldu. Bende Türkiye Havacılık Federasyonu Hava Sporları İl Temsilciliği görevini kabul ettim. Gençlerimize havacılığı sevdirebilmek için sürdürdüğümüz çalışmalarımızı bundan sonra daha geniş kapsamlı olarak yapmaya devam edeceğiz. Birçok projemiz var. Bunları da kısa sürede hayata geçirip Çanakkale?de hava sporlarını daha çok tanınır hale getireceğiz? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir