Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çağdaş Yönetim ve Kurumsal Protokol Semineri Düzenlendi

Çağdaş Yönetim ve Kurumsal Protokol Semineri Düzenlendi

Çanakkale Valiliği tarafından organize edilen “Çağdaş Yönetim ve Kurumsal Protokol Semineri” Ticaret Borsası toplantı salonunda yapıldı.

Vali Yardımcıları, kaymakamlar, daire müdürleri ve Valilik personelinin katıldığı seminerde Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Genel Müdürü Prof. Dr. Eyyüp Günay İspir, çağdaş yönetim ile ilgili bilgilendirmede bulunurken, Uzman Nihat Aytürk de kamusal yaşamda protokol ve sosyal davranış kuralları hakkında açıklamalar yaptı. Ticaret Borsası Konferans Salonunda 2 gün süren seminerde Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Murat Atak, Türkçe’nin doğru ve güzel kullanımı ve sunum teknikleriyle ilgili katılımcılara bilgi verdi. Seminerin bitiminde katkıda bulunanlara birer teşekkür plaketi veren Vali Güngör Azim Tuna, bu tür faydalı organizasyonların Valilik olarak devamının geleceğini belirtti.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir