ÇAGİAD Üyeleri Ezine’de Bir Araya Geldi

ÇAGİAD Üyeleri Ezine’de Bir Araya Geldi
02 Aralık 2013

Çanakkale Girişimci İşadamları ve Sanayicileri Derneği (ÇAGİAD)’ın geleneksel hale getirdiği ‘Cumartesi Kahvaltısı’ bu hafta Ezine, Bayramiç ve Ayvacıklı üyeleriyle birlikte Ezine’de yapıldı. Cumartesi Kahvaltısının bu haftaki konuğu ise Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ayhan Gider oldu.

Yaklaşık 60 kişinin katıldığı kahvaltı katılımcıların kendilerini ve çalıştıkları sektörü tanıtmasının ardından ÇAGİAD Başkanı Hikmet Sezen açılış konuşmasıyla başladı. Konuşmasında ÇAGİAD’ın kuruluşudan günümüze aldığı mesafeden ve şimdiki vizyonundan, son zamanlardaki faaliyetlerinden söz eden Sezen, özellikle ortak girişimlerden ve faydalarından örnek vererek üyelere aktardı. Cumartesi kahvaltılarının verimine değinen Başkan Sezen, kahvaltıya katılan üyelerin bürokratlara kendi problemlerini ve taleplerini birebir ifade etme fırsatı bulduklarını söyledi.

Cumartesi Kahvaltılarının bu haftaki konuğu olan Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ayhan Gider de STK’nın önemi ve kendi kurumunun faaliyetlerinden bahsetti ve ÇAGİAD üyelerinin yönelttiği soruları cevaplayarak ikili görüşmeler yaptı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir