ÇAGİAD’tan ÇTSO’ya Ziyaret

05 Mayıs 2011

Çanakkale Girişimci İş Adamları ve Sanayicileri Derneği (ÇAGİAD) Başkanı Hikmet Sezen ve dernek yöneticileri, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ÇTSO) ziyaret etti.

Bülend Engin’in oda başkanlığına seçilmesini tebrik amacıyla yapılan ziyarette ÇAGİAD Başkan Yardımcısı Sadık Aydoğan, Başkan Yardımcısı Levent Karaca, yönetim kurulu üyeleri Güven Barış Yüksel, Mehmet Koca, Seyid Ali Karaman ve Genel Sekreter Kadri Akbaş da yer aldı.

Bülend Engin’in oda başkanı olmasının doğru bir seçim olduğunu söyleyen ÇAGİAD Başkanı Sezen, “Kendisinin şirketiyle yaptığı başarılı çalışmaları takdir ediyoruz. ÇTSO’da da başarılı çalışmalar yapacağına inanıyoruz. Sayın Engin’in art arda açıkladığı projeler de bu görüşümüzü destekler nitelikte. ÇAGİAD olarak ÇTSO’nun projelerinde aktif rol almaya hazırız. Daha önce de destek olmuştuk ve devam edeceğiz. Özellikle marina projesine katkı sağlamayı düşünüyoruz” dedi.

Başkan Bülend Engin’in Çanakkale’ye yeni yatırımcılar çekme düşüncesinde olduğunu ve bu güzel amaç için de ortak çalışmalar yapmayı düşündüklerini ifade eden Sezen, “Sayın Engin’i projelerini anlatması ve üyelerimizin sorularını yanıtlaması için derneğimizin merkezinde yapılacak Serbest Kürsü programına davet ediyoruz” diye konuştu.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Engin de, ÇAGİAD yöneticilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir