Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çan Anadolu Lisesi Müdürü Kuzu, AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Çan Anadolu Lisesi Müdürü Kuzu, AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Çan Anadolu Lisesi Müdürü Abdurrahman Kuzu, Çan Belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) aday adayı oldu.

2007 yılından bu yana sürdürdüğü Çan Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevimden istifa ederek, AK Parti’den Çan Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Abdurrahman Kuzu, “Küreselleşmenin ve dünyadaki hızlı değişmenin meydana getirdiği yeni oluşumlar, her alanda olduğu gibi yönetim biliminde de yeni anlayışların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu anlayışların en önemlisi de yerel yönetimlerdir” dedi.
“Yerel yönetimlerde klasik yönetim anlayışı halkın ve şehirlerin beklentilerini karşılamaktan uzaktır. Artık yaşadığımız şehirde eskide ısrar etme lüksümüzde kalmamıştır. Çan’ın geleceği ve Çan’da yerel kalkınmanın sağlanabilmesi için belediyeciliğin yönetim yapısının ve bakış açısının değişmesi gerekmektedir” diyen AK Parti Çan Belediye Başkan aday adayı Abdurrahman Kuzu, “Belediyecilikteki yaklaşımımız; fiziksel anlamda belediyecilik, sosyal anlamda belediyecilik, kültürel anlamda belediyecilik ve ilçemizde ekonomik ticaretin gelişimine yönelik bir belediyecilik olacaktır. Ortak akılla yönetilen, herkese söz hakkı tanıyan, ayrımcılık yapmadan ve siyasi hırstan uzak, siyasetin tek limanı ahlaktır anlayışla, ‘Yaşadığımız şehir evimizdir’ sloganıyla, Çan’ ı daha iyi yerlere taşımak için yola çıkıyoruz. Çan için ‘Genç, dinamik ve yenilikçi bir ekiple’ hizmete talip olduğumuzu belirtir saygılar sunarım” şeklinde konuştu.
İHA

Filtreler:

Yorumunuz