Çan Anadolu Lisesi Müdürü Kuzu, AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Çan Anadolu Lisesi Müdürü Kuzu, AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı Oldu
03 Aralık 2008

Çan Anadolu Lisesi Müdürü Abdurrahman Kuzu, Çan Belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) aday adayı oldu.

2007 yılından bu yana sürdürdüğü Çan Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevimden istifa ederek, AK Parti’den Çan Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Abdurrahman Kuzu, “Küreselleşmenin ve dünyadaki hızlı değişmenin meydana getirdiği yeni oluşumlar, her alanda olduğu gibi yönetim biliminde de yeni anlayışların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu anlayışların en önemlisi de yerel yönetimlerdir” dedi.
“Yerel yönetimlerde klasik yönetim anlayışı halkın ve şehirlerin beklentilerini karşılamaktan uzaktır. Artık yaşadığımız şehirde eskide ısrar etme lüksümüzde kalmamıştır. Çan’ın geleceği ve Çan’da yerel kalkınmanın sağlanabilmesi için belediyeciliğin yönetim yapısının ve bakış açısının değişmesi gerekmektedir” diyen AK Parti Çan Belediye Başkan aday adayı Abdurrahman Kuzu, “Belediyecilikteki yaklaşımımız; fiziksel anlamda belediyecilik, sosyal anlamda belediyecilik, kültürel anlamda belediyecilik ve ilçemizde ekonomik ticaretin gelişimine yönelik bir belediyecilik olacaktır. Ortak akılla yönetilen, herkese söz hakkı tanıyan, ayrımcılık yapmadan ve siyasi hırstan uzak, siyasetin tek limanı ahlaktır anlayışla, ‘Yaşadığımız şehir evimizdir’ sloganıyla, Çan’ ı daha iyi yerlere taşımak için yola çıkıyoruz. Çan için ‘Genç, dinamik ve yenilikçi bir ekiple’ hizmete talip olduğumuzu belirtir saygılar sunarım” şeklinde konuştu.
İHA

Yorumlar...
 • İRFAN KAKAR
  05/02/2009 20:49

  çan için hayırlı olmasını diler kendisini en içten dileklerimle kutlarım

 • emin
  17/01/2009 15:09

  sev.abdurrahman kuzu adaylığın hayırlı olsun çan için büyük bür şansolduğuna inaniyorum

 • ömer faruk dalak
  14/01/2009 22:35

  sevgli kardeşime aday adaylığı hayırlı olsun Çan için büyük bir şans olduğuna inanıyorum

 • seymen
  06/12/2008 18:07

  Çan için çok yararlı olabilecek bir insan,dürüst ve çalışkan biri,umarım Çan halkı için hayırlı olur.

 • emirhan
  03/12/2008 22:45

  Azimli ,çalışkan ve en önemlisi dürüst bir insan.Çan için hayırlı olsun

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir