Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çan Belediyesi 5. Yaz Spor Okulları Devam Ediyor

Çan Belediyesi 5. Yaz Spor Okulları Devam Ediyor

Çan Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ücretsiz yaz spor okullarının bu yıl beşincisi futbol, basketbol, voleybol, badminton, tekvando, okçuluk ve güreş gibi branşlarda düzenleniyor.

Yaz spor okulları ile ilgili konuşan Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, çocukları çok sevdiklerini ve Belediye olarak çocukların gelişimine katkıda bulunacak hizmetler etme çabasında olduklarını vurgulayarak, sporla çocukları buluşturmanın önemine değindi. Çocukların geçen yıllarda olduğu gibi bu sene de sporla tatil yapma imkanını bulduklarını söyleyen Kuzu, “Uzman eğitmenler tarafından verilen dersler sayesinde çocuklarımızın bilinçli spor yapma alışkanlığını kazanmalarını da hedefliyoruz” dedi.

12 Ağustos Pazartesi günü Gazi Mustafa Kemal Paşa tesislerinde başlayan, 2001 – 2007 doğumlu çocukların kabul edildiği yaz spor okulları bir ay sürecek.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir