Çan Belediyesi 5’nci kitap fuarı kapılarını açtı

14 Şubat 2019

Çan Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Kitap Fuarı, 5’nci kez kapılarını kitapseverler için açtı.

Çan Belediyesi 5’nci Kitap Fuarı, Çan Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen açılış töreni ile kapılarını açtı. Kitap Fuarı’nı ziyaret eden öğrenciler Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’ya yoğun ilgi göstererek okumak için aldıkları kitaplarını imzalattılar.

Çan Belediyesi 5’nci Kitap Fuarı’nın açılış törenine Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, İlçe Müftüsü Mustafa Korkmaz, AK Parti İlçe Başkanı Murat Okan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Birsen Dirlik’in yanı sıra Çan’da eğitim veren ilk ve orta dereceli okulların öğrencileri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

Çan’da bulunan kitap evlerinin fuara özel indirimlerle stant açtığı Çan Belediyesi 5’nci Kitap Fuarına Çanlı yazarlarımız Aslı Candan ve Muhammed Yavaş’ın yanı sıra Çanlı şairimiz Orhan Oyanık’da kitaplarını imzalamak için fuar süresince yerlerini alacaklar. Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Çan Belediyesince 5’nci defa gerçekleştirilen kitap fuarının açılış töreninde yaptığı konuşmada Çan Belediyesi Kitap Fuarı’nı çok önemsediklerini vurguladı.

Başkan Kuzu:“ Kitap okumak hem bireyleri, hem ülkeleri geliştirir ve zenginleştirir. Kitap okuyanlar kendini, dünyayı, evreni daha güzel anlar. İşte buna vesile olmak için 5’ncisini düzenliyoruz ve sizi kitapla buluşturuyoruz. İnşallah kitap fuarımızın 6’ncısını, 7’ncisini düzenleyeceğiz” dedi. Başkan Kuzu ve protokol üyeleri kurdele kesiminin ardından Kitap Fuarı’na katılan Kitap Evi stantlarını gezerek fuara katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundu.

Çan Belediyesi 5’nci Kitap Fuarı 15 Şubat 2019 tarihine kadar sabah 09.00 ila akşam 21.00 saatleri arasında ziyarete açık kalacak.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir