Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çan Endüstri Meslek Lisesi Başarıya Doymuyor

Çan Endüstri Meslek Lisesi Başarıya Doymuyor

Çan Endüstri Meslek Lisesi Makine Teknolojisi öğrencilerinin projesi İzmir’de düzenlenen yarışmada Ege Bölge ikincisi oldu.

Aldıkları İl birinciliğiyle Çanakkale?yi İzmir de temsil eden Çan Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri, Çanakkale, Uşak, İzmir, Balıkesir, Manisa, Aydın, Isparta İllerinden gelen öğrencilerin yarıştığı dokuz proje içerisinde Ege Bölge ikincisi olarak Ankara’da yapılacak Türkiye birinciliğine katılma hakkını elde etti. Öğrenciler Sercan Dizman, Halil Kazan, Deniz Yılmaz, Sezer Şahin ve öğretmenleri Sedat Arslan yaptıkları projeyle Ankara’da iyi bir dereceyle Çan’a döneceklerini belirtirken; projenin Ege Bölge ikincisi olması sanayi sitesindeki sanatkarları ve velileri de sevindirdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan ve Çan Kaymakamı Hasan Gözen başarılı öğrencileri makamında kabul ederek kendilerine çeşitli hediyeler verdi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir