Çan İbrahim Bodur Anadolu Lisesi’nde Mezuniyet Töreni

06 Haziran 2009

Çanakkale?nin Çan ilçesinde İbrahim Bodur Lisesi (ÇİBAL) 2008-2009 öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı.

İlk mezuniyet törenini 1987-1988 öğretim yılında gerçekleştiren ve 40 öğrenci mezun eden Çan İbrahim Bodur Anadolu Lisesi’nden bu yıl 110 öğrenci mezun oldu. Okul bahçesinde düzenlenen törende bir konuşma yapan Çan Kaymakamı Hasan Gözen, mezun olan öğrencileri tebrik ederek, üniversite sınavlarında başarılı olmaları temennisinde bulundu. Okul Müdürü Ahmet Meydan da yaptığı konuşmada, 2008-2009 öğretim yılı dahil 12’nci dönem mezunlarını verdiklerini, bu yıl dahil bin 200 öğrencinin okuldan mezun olduğunu söyledi.

Çan İbrahim Bodur Anadolu Lisesi’nin mezuniyet gecesinde okul birincisi olan Demet Ulusoy’a Kaymakam Hasan Gözen tarafından plaket verilirken, okul birincisi Ulusoy da okul kütüğüne plaket çaktı. Törende ayrıca ikinci olan Seyde Gökhan ile üçüncü olan Uğur Sezer’e de plaket verildi.

Mezuniyet töreninde okulun kurucusu olan Kale Grubu Şirketleri Kurucusu ve Onursal Başkanı Dr. İbrahim Bodur için hazırlanan plaketi ise Kaleseramik Fabrikaları Genel Müdürü Remzi Gula’ya takdim edildi. Plaketi alan Genel Müdür Gula, Kale Grubu Şirketleri Kurucusu ve Onursal Başkanı Dr. İbrahim Bodur’un ilk üçe giren öğrenciler için Cumhuriyet Altını gönderdiğini belirterek, ilk üçe giren öğrencilere altınlarını taktı.

Mezuniyet törenine, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, İl Genel Meclisi Üyeleri Şerafettin Bal ve İsmail Doğan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, daire müdürleri ile öğrenci velileri katıldı. Okul Müdürü Ahmet Meydan’ın Okul Koruma Derneği Başkanı Melek Gökduman’a da plaket verdiği tören öğrencilerin hep birlikte kep fırlatmasıyla sona erdi.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir