Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Çan Kaymakamından Başarılı Öğrencilere Altın

Çanakkale?nin Çan ilçesinde Kaymakamı Hasan Gözen, Seviye Belirleme Sınavı’nda (SBS) 90 sorunun tamamına doğru cevap vererek yedinci sınıflarda 61 kişiyle Türkiye birinciliğini paylaşan Şehit Engin Eker İlköğretim Okulu öğrencisi Koray Şen ile İbrahim Bodur Anadolu Lisesi öğrencilerinden ÖSS EA2’de Türkiye 81’incisi İlyas Gezer ve ÖSS Sayısal 2’de Türkiye 148’incisi Burak Baycan’ı makamında kabul etti.

Kaymakam Hasan Gözen, Çan İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Şehit Engin İlköğretim Okul Müdürü Nihat Mutlu ve Çan İbrahim Bodur Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Meydan’ın da hazır bulunduğu kabulde, ülke genelinde başarı elde ederek Çan’ın yüzünü güldüren başarılı öğrencileri birer küçük altınla ödüllendirdi. Kaymakam Gözen, “Bugün sizlerin elde ettiğiniz başarı, sizden sonra gelecek olanlara yol gösterici olacak. Önemli olan bu başarıyı sürdürüp memleketinize, bölgenize ve çıktığınız ortamda katkınızın devamını sağlamaktır” dedi
Başarılı öğrenciler de Kaymakam Gözen’e daha yeni başarılar için söz verdi.
İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir