Çan Menderes Parkı’na Yeni Kapalı Alan

13 Şubat 2011

Çanakkale’nin Çan ilçesinde vatandaşların uğrak yeri haline gelen Menderes Parkı yeni kapalı alanı, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, açılışta yaptığı konuşmada, Çan?ın ilçe merkezi olan ve yepyeni bir çehre kazanan Menderes Parkı?nın kapalı alanına yapılan ek parka yeni bir format kazandırıldığını söyledi. Başkan Kuzu, 240 metrekarelik alanda inşa edilen oturma alanının yaz aylarında da halka en şık ve konforlu imkanları sunmak için katlanır camlarla çevrelendiğini ve çocuk oyun alanının da yer aldığı parkın, aileler için vazgeçilmez hale getirildiğini kaydetti. Başkan Kuzu, ?Parkın işletmesini aldığımız günden bu yana Menderes Parkı?nı yeniledik, kullanım alanlarını çoğaltıp halkımız için daha kullanışlı ve şık bir alan haline getirdik. Yeni kapalı mekanımızın tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum? dedi.

Parkın yeni kapalı alan açılışına Çan Kaymakamı Hasan Gözen, AK Parti Çan İlçe Başkanı Davut Keçeci, Çan?daki sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, siyasi partilerin başkan ve yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Açılış sonrası pilav ve ayran ikramında bulunuldu.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir