Çan Müftülüğü’nden Öğrencilere Ödül

22 Ekim 2008

Çanakkale?nin Çan ilçesinde Camiler ve Din Görevlileri Haftası çerçevesinde ilköğretim okulları arasında düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Çan Müftülüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ödül töreninde bir konuşma yapan İlçe Müftüsü Semih Keskin, yarışmada derece alan öğrencileri kutlayarak katılımlarından dolayı tüm okullara teşekkür etti. Müftü Keskin, hafta sebebiyle Kızılay Çan Şubesi kanalıyla kan bağışı kampanyası düzenlediklerini ve 29 ünite kan bağışında bulunulduğunu da kaydederek, okul müdürleri ile birlikte yarışmada başarılı olup dereceye giren öğrencilere Kur’an Kerim ve dini kitaplar hediye etti.

Hafta nedeniyle düzenlenen şiir yarışmasında “Camii” adlı şiiriyle 75. Yıl Murat Köse İlköğretim Okulu’ndan Tuğba Şahiner, “Camii ve Din Görevlileri” adlı şiiriyle Özer İlköğretim Okulu’ndan Gülay Çetin ve “Camilerimizde Namaz” adlı şiiriyle Atatürk İlköğretim Okulu’ndan Cansu Kalkan dereceye girerken, kompozisyon yarışmasında ise “Camiinin Kokusu” adlı yazısıyla 75.Yıl Murat Köse İlköğretim Okulu’ndan Emine Nur Demirel ve “İbadet Evimiz” adlı yazsıyla Şehit Engin Eker İlköğretim Okulu’ndan Serpil Düven’in eserleri ödüle layık görüldü.
İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir