Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çan Özer İlköğretim Okulu’ndan Giysi Yardımı

Çan Özer İlköğretim Okulu’ndan Giysi Yardımı

Çanakkale?nin Çan ilçesinde bulunan Özer İlköğretim Okulu tarafından Çan Belediyesi Sosyal Hizmet Merkezi?ne giysi yardımı yapıldı.

Özer İlköğretim Okulu Kızılay, Sağlık ve Temizlik Kulübü öğrencileri, belirledikleri toplum hizmeti konusu kapsamında velilerle işbirliği yaparak başarılı bir dayanışma örneğini ortaya koydu. Öğrencilerin evlerinde, komşularında ve çevrelerinde temiz kullanılacak gibi olan topladıkları giysiler, Okulu Müdürü İbrahim Bal tarafından Çan Belediyesi Sosyal Hizmet Merkezi?ne teslim edildi. Çan halkının yardımlaşma ve dayanışmaya büyük önem verdiğini belirten Belediye Başkanı Ali Sarıbaş, evlerde kullanılmayan giyeceklerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için başlattıkları ?Giymiyorsan Giydir? kampanyalarına katkıda bulunarak topladıkları giysileri Sosyal Hizmet Merkezi?ne teslim eden okul yöneticileri ile öğrencilere ve velilerine teşekkür ederek, olumsuz ekonomik şartlar içinde dayanışma duygusunun arttığını kaydetti.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

SAMET (25/04/2009 11:41)

bende bu okulda okudum

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir