Çan Termikspor, Ahmet Hacıhamzaoğlu İle Anlaştı

Çan Termikspor, Ahmet Hacıhamzaoğlu İle Anlaştı
28 Temmuz 2009

Çan Termik Gençlik ve Spor Kulübü, 2009-2010 sezon açılışının ardından futbol takımı antrenörlüğüne Ahmet Hacıhamzaoğlu’nu getirdi.

18 Mart Çan Termik Santrali İşletmesi’ndeki Termik Spor Kulübü binasında düzenlenen imza töreninde, Yenicespor Kulübü’nün 1,5 yıldır futbol antrenörlüğünü yapan Ahmet Hacıhamzaoğlu, kendisini Çan Termikspor antrenörü yapan anlaşmaya imza attı. Çan Termikspor Kulübü Başkan Yardımcısı Turgut Kaya ve yönetim kurulu üyeleri Osman Bölek ve Burcin Ugan’ın da hazır bulunduğu imza töreninde konuşan Çan Termikspor Kulübü Başkan Yardımcısı Turgut Kaya, “Futbolda başarılı bir oyunculuk döneminin ardından antrenörlüğe başlayan ve Yenicespor’u Süper Amatör Lig’e taşıyan bir antrenörü kulübümüze kazandırmaktan mutluyuz” dedi.

Çan Termikspor’un yeni antrenörü Ahmet Hacıhamzaoğlu da imza töreninde yaptığı açıklamada, “Kuruluşunun ardından ilk sezonda 1. Amatör Küme’ye yükselen böyle bir takımda görev yapmaktan gurur duyuyorum. İnşallah Çan Termikspor’u daha başarılı noktalara çıkarmak için çalışacağım” şeklinde konuştu.
Öte yandan Çan Termik Gençlik ve Spor Kulübü Futbol Takımı’nın antrenmanlara 15 Ağustos’ta başlayacağı bildirildi.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir