Çan – Yenice Yol Kavşağındaki Yol Sorunu Çözülüyor

10 Haziran 2009

Çan-Yenice yolu üzerindeki hastane kavşağındaki yol sorunu Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ve diğer kamu kurum ve kuruluşların girişimleriyle sona erdi.

İstimlak sorunları nedeniyle yapımına bir türlü başlanamayan hastane kavşağı, trafik akışında aksaklıklara sebep olmaktaydı. Sürücülerin sorun yaşamasına neden olan kavşak için Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ilgili kuruluşlarla yaptığı görüşmeler neticesinde, yapılması gereken istimlak çalışmaları için hak sahipleriyle görüşerek sorunları ortadan kaldırdı. Yol yapım çalışmalarına başlanılmasıyla rahat bir nefes alan nakliyeciler, yolun bir an önce tamamlanmasını teşekkür etti.

Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, yol yapım çalışmalarını bizzat yerinde inceleyip, hizmetin bir an önce tamamlanması için belediye olarak ilgili kuruluşlara tüm desteklerini sunacaklarına değinerek, “Bir yerel yönetici olarak Çan’a gelecek olan hizmetlerin önünü her zaman açacağız. İstimlak için görüşme yaptığımız hak sahiplerine de gösterdikleri anlayış sebebiyle Çan halkı adına teşekkür ediyorum? dedi.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir