Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çan’a İki Yeni Savcı ve Bir Hakim Atandı

Çan’a İki Yeni Savcı ve Bir Hakim Atandı

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun (HSYK) Adli Yargı Yaz Kararnamesi ile Çan’dan iki savcı ve bir hakimin başka yere tayini çıktı.

HSYK’nın 19.06.2011 tarih ve 1035 sayılı 2011 Yılı Adli Yargı Yaz Kararnamesi ile Çan Cumhuriyet Savcısı Mustafa Kısakürek Antalya Serik Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanırken, Çan Cumhuriyet Savcısı Hüseyin Canbaz ise Kayseri Sarız Cumhuriyet Savcılığı’na tayin oldu.

Çan’dan tayin olan Cumhuriyet Savcılarının yerine Erzincan Kemaliye Cumhuriyet Savcısı Umut Mermi ve Adıyaman Besni Cumhuriyet Savcısı Fuat Saatçıoğlu atandı. Aynı kararname ile Çan Hakimliğinden Sarız Hakimliğine tayin olan Rukiye Canbaz’ın yerine ise Besni Hakimi Demet Saatçıoğlu atandı. Çan’dan 1 Temmuz?da ayrılacak olan savcılar Mustafa Kısakürek ve Hüseyin Canbaz ile hakim Rukiye Canbaz, “Çan’daki daire amirlerine, mesai arkadaşlarımıza ve Çan halkına çok teşekkür ediyoruz. Çan ilçesini çok özleyeceğiz. Geçirdiğimiz dört yılda burada çok iyi dostluklar kurduk” dedi.

İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir