Çanakkale 2015 Projeleri Değerlendirmeye Alınıyor

14 Mayıs 2013

Çanakkale Kara ve Deniz Savaşlarının 100. Yıl dönümü olan 2015 yılı hazırlıkları kapsamında bireyler, çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından ulaştırılan projeler tek tek görüşüldü.

Çanakkale 2015 – 100. Yıl Koordinasyon Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren ‘Projeler Değerlendirme Çalışma Grubu’ geçtiğimiz Cuma günü, Valilik Toplantı Salonu?nda, ilk toplantısını yaptı. Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ başkanlığında toplan çalışma grubu bireyler, çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından ulaştırılan projeler hakkında tek tek görüştü. Görüşmeler sırasında projelerle ilgili olarak bütün üyeler görüşlerini ifade etti.

Projelerin özellikle; mali yapıları, fikir ve düşünsel yaklaşımları ile gerçekleştirilebilirlikleri ayrı ayrı değerlendirildiği belirtilirken çalışma grubunun düzenleyeceği bir rapor ekinde projelerin Yürütme Kurulu?nun yapacağı değerlendirme toplantısına sunulacağı bildirildi. Değerlendirmeler sonucunda kabul gören projelerde uygulamaya geçirilecek ve uygulamaya uygun görülen projeler basın yoluyla kamuoyu bilgisine ve doğrudan iletişimle sahiplerine açıklanacak.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir