Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Afet Müdahale Planı Koordinasyon Kurulu Toplantısı

Çanakkale Afet Müdahale Planı Koordinasyon Kurulu Toplantısı

Türkiye Afet Müdahale Planı kapsamında il düzeyinde hazırlanacak olan Çanakkale Afet Müdahale Planı ve Yerel Düzey Hizmet Grupları Operasyon Planları bilgilendirme toplantısı, Ticaret Borsası Toplantı Salonunda Vali Yardımcısı Cezmi Batuk Başkanlığında yapıldı.

27 Ekim Pazartesi günü İl Afet ve Acil Durum Kordinasyon Kurulunda bulunan temsilciler, İlçe Kaymakamları, planlamaya tabii özel sektör ve Sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Jeoloji Mühendisi Ali Alkan ve Jeofizik Mühendisi Feyza Nur Bekler tarafından Türkiye Afet Müdahale Planı esaslarına uygun olarak hazırlanacak olan İl Afet Müdahale Planı ve Yerel Düzey Hizmet Grupları Operasyon Planları hazırlama süreçleri, plan aşamaları ve Destek Çözüm ortaklarının görev ve sorumlulukları hakkında açıklamalarda bulunuldu. Ayrıca, katılımcılar tarafından planların hazırlanmasına dönük sorulan sorular ve tereddüt edilen hususlar AFAD İl Müdürü Erdoğan Çabuk tarafından cevaplandırılarak toplantı sonlandı.

[canakkaleafet.gov.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir