Çanakkale Ahmet Alp’e Umut Olmak İçin Bir Araya Geldi

Çanakkale Ahmet Alp’e Umut Olmak İçin Bir Araya Geldi
16 Temmuz 2021

SMA Tip 1 hastası olan Ahmet Alp bebeğin tedavi kampanyasına destek olmak Çanakkale Belediyesi tarafından gerçekleştirilen gecede Çanakkaleliler, Ahmet Alp'e umut olmak için bir araya geldi. 

14 Temmuz 2021 Çarşamba günü Çağlar Kaynak Baskentbol Sahasında Ahmet Alp'in kampanyasına destek olmak amacı ile gerçekleştirilen etkinliklere Belediye Başkan Vekili Süleyman Canpolat, Belediye Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay, Belediye Meclis üyeleri ve birçok kentli katılımda bulundu.

Etkinlikler kapsamında ilk olarak sahne alan “Jargon” adlı müzik grubu şarkılarını Ahmet Alp'e umut olabilmek için seslendirirken, kentliler de şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Konserin ardından görüşlerini bildiren Başkan Vekili Canpolat, tüm kentlileri Çanakkale'nin tek SMA Tip 1 hastası olan Ahmet Alp'e destek olmaya çağırdı.

Başkan Vekili Canpolat'ın konuşması sonrası etkinlikler ÇanakkaleBelediyespor Jimnastik ekibi gösterisi, Boğazgücü Engelliler Basketbol Takımı gösteri maçı ve  Basketbol İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen gösteri maçı ile gece boyunca devam etti.

Diğer yandan etkinlik alanına kurulan standlarda görev alan gönüllüler de gece boyunca Ahmet Alp'in tedavisine katkı sunmak için etkinliğe katılan kentlilere kampanyaya destek olma çağrısında bulundu. 

Ahmet Alp bebeğe umut olmak için sizler de cep telefonlarınızdan HAYAT yazıp, 1735'e mesaj göndererek bağışta bulunabilirsiniz (Turkcell ve Türk Telekom hat). Aynı zamanda, TR240006701000000093820879 nolu IBAN numarasına da bağışta bulunabilirsiniz.

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir