Çanakkale Barosu’ndan Stajyer Avukatlara Özel İlgi

Çanakkale Barosu’ndan Stajyer Avukatlara Özel İlgi
02 Aralık 2013

Çanakkale Barosu, stajyer avukatlara yönelik ilgi ve katkılarını sürdürüyor. Staj Eğitim Kurulu tarafından düzenlenen yemekte bir araya gelen stajyer avukatlar, deneyimli avukatların aktarımları sayesinde mesleğe yönelik bilgilerini arttırdılar.

Çanakkale Barosu; bir yandan sosyal, kültürel, sportif ve mesleki etkinlikleri sürdürürken bir yandan da gelecekteki meslektaşları olan stajyer avukatlara yönelik katkı sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Staj Eğitim Kurulu önceki gün, öğlen yemeğinde stajyer avukatları ağırladı.

Çanakkale Barosu Başkanı Av. Bülent Şarlan, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Av. Ergin Sezen, önceki baro başkanlarından ve Staj Eğitim Kurulu üyesi Av. Adnan Güler, yönetim kurulu üyesi ve Staj Eğitim Kurulu üyesi Fuat Sağır ve Çanakkale Barosu üyelerinden Av. Şemsettin Tutar stajyer avukatlar için öğle yemeği düzenlediler.

Stajyer avukatlarla kaynaşmak amacıyla gerçekleşen toplantıda mesleki paylaşımlarda da bulunuldu. Deneyimli avukatlar, toplantıda, genç meslektaşlarıyla tecrübelerini paylaştı. Yemekli toplantıda stajyer avukatlara yönelik çalışmaların yanısıra gelecek zamanda iyi bir avukat olabilmek için yapılması gerekenler konusunda görüş ve önerilerde bulunuldu. Buluşmada yakın günlerde stajyerlerle birlikte daha aktif olmak konusunda görüş birliğine varıldı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir