Çanakkale Belediye Başkanı Gökhan’dan Küçük Sanayi Sitesi ile Oto Kentte İnceleme

15 Ekim 2008

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Küçük Sanayi Sitesi ile Oto Kentte incelemelerde bulunup, esnafın sıkıntılarını dinledi.

İlk incelemelerine Küçük Sanayi Sitesi’nden başlayan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Kayhan?dan bölgenin sorunları hakkında bilgi aldı. Sanayi sitesinde yapılan cami alanı çevresi, yol bağlantıları, ulaşım sorunu ve alt yapıda oluşan eksiklikleri inceleyen Başkan Gökhan, ?Kış sezonuna girmeden önce özellikle alt yapı çalışmalarını teknik ekip ile birlikte programlıyoruz. Belirli bir plan dahilinde ilk etapta özellikle alt yapı çalışmalarını tamamlayacağız. Küçük Sanayi Sitesi Yönetimi?nin bazı istekleri var. Bunları da değerlendiriyoruz? dedi. Başkan Gökhan daha sonra sanayi sitesi içindeki dükkanlara girerek, esnaflarla sohbet etti.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Küçük Sanayi Sitesine yaptığı incelemenin ardından, Oto Kent alanına giderek, Yönetimi Başkanı Ali Akçam ve oto galericilerle bir araya geldi. Başkan Gökhan, her zaman esnafın yanında olduğunu belirterek, ?Oto galericilerimizin sıkıntılarını dinlemek üzere bu ziyareti gerçekleştiriyorum. Kendilerine istedikleri konularda yardımcı olacağım. Çanakkale ile Kepez arasında sınır olan dere yatağını da en kısa sürede temizleterek buradaki sorunu ortadan kalrdıracağım? dedi.
İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir