Çanakkale Belediyesi Grip Aşısı Kampanyası Başladı

11 Ekim 2013

Çanakkale Belediyesi tarafından her yıl uygulanan grip aşısı kampanyası kapsamında ilk olarak Engelli Derneklerinin üyelerine grip aşısı yapıldı.

Bu yıl 21-25 Ekim tarihleri arasında kentlilere yönelik gerçekleştirilecek olan aşı kampanyası öncesinde Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen aşı uygulamasına Zihinsel Engelliler Derneği, Sakatlar Derneği, Boğazgücü Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü üyeleri ve yöneticilerine Çanakkale Belediyesi Tabipliği tarafından grip aşısı yapıldı.

Uygulamaya katılan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise, grip aşısının önemine değinerek kampanyayı her yıl gerçekleştirdiklerini söyledi. Üyeler, kampanyadan dolayı Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a ve Çanakkale Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

Öte yandan kentlilere yönelik grip aşısı kampanyası, 21-25 Ekim tarihlerinde Belediye Tabipliği’nde gerçekleşecek. Grip aşısı kampanyasından, öncelikle sosyal güvencesi bulunmayan 65 yaş ve üzerindeki kentliler ile kronik hastalığı olan kişiler yararlanabilecekler.

Aşı olmak isteyen kentliler Belediyenin 444 17 17 numaralı Çağrı Merkezi’nden telefonla veya Belediye Hizmet Binası’ndaki İletişim Masalarından bizzat randevu alarak ve sabah 09.00-11.00 ile öğleden sonra 13.00-15.00 saatleri arasında Belediye Tabipliği’ne gelerek aşılarını yaptırabilecekler.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir