Çanakkale Belediyesi Kaz Dağları Gezilerine Başlıyor

28 Nisan 2015

Çanakkale Belediyesi, bölgenin ve şehrin eşsiz güzelliklerinden biri olan Kaz Dağlarını kentlilerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda, bu yıl 5’nci kez düzenlenen Kaz Dağları gezileri, Mayıs ayı itibariyle başlıyor.

Çanakkale Belediyesi’nden Kaz Dağları gezileriyle ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“‘Kaz Dağlarımıza Sahip Çıkmaya Geliyoruz’ sloganıyla ilk olarak 2011 yılında başlayan geziler, gördüğü büyük ilgi ile birlikte 5’nci yılına ulaştı. Bu sene, Mayıs-Ağustos ayları arasında düzenlenecek olan geziler, Salı-Perşembe-Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü gerçekleştirilecek. Bahar ile birlikte uyanmaya başlayan eşsiz doğanın güzelliklerini kentlilerimizle buluşturan bu geziler, aynı zamanda bölgeyi tehdit eden altın madeni arama ve işletme çalışmaları sonucunda oluşacak kayıpların da görülmesine ve bilgi sahibi olunmasına olanak sağlıyor.
Tamamen ücretsiz ve özel gezi aracıyla gerçekleşen gezilere, profesyonel rehber de eşlik edecek. Böylelikle katılımcı kentlilerimiz hem doğal güzellikleri görme hem de bölge hakkında bilgi edinme fırsatı bulacak. Kaz Dağları’nın doğal güzellikleri keşfetmek ve bol oksijenli havasında keyifli bir gün geçirmek isteyen kentlilerimiz, Mayıs-Ağustos ayları arasında düzenlenecek geziler için Çanakkale Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü İletişim Masaları’na başvurarak veya 444 17 17 nolu telefonu arayarak Çağrı Merkezimizden randevularını alabilirler.
Tüm kentlimizin katılımlarını bekliyoruz…”

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir