Çanakkale Belediyesi, ‘Kentine Güvenen Kentler Buluşması’na Katıldı

31 Mayıs 2013

Sosyal demokrat belediyelerin hizmet ve projelerinin tanıtıldığı “Kentine Güvenen Kentler Buluşması” İstanbul CNR EXPO’da 29 Mayıs Çarşamba günü başladı. 61 belediyenin katılım gösterdiği fuarda Çanakkale Belediyesi 9 projesi ile yer aldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açılışı yapılan 61 belediyenin katılım gösterdiği fuarda Çanakkale Belediyesi 9 projesi ile yer aldı. Çanakkale Belediyesi’nin en başarılı projeleri seçilen “Kent Müzesi ve Arşivi”, “Şeffaf Yönetim”, “Kordon Boyu Çevre Düzenleme Projesi”, “Çanakkale Belediyesi Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi Binası”, “Atık Su Arıtma Tesisi”, “Orta ve Ağır Engelli Rehabilitasyon Merkezi”, “Sosyal Yaşam Evleri”, “Tek Şans Kazdağları”, “Projeni Getir ? Gençler ve Gönüllüler” projeleri katılımcılarla paylaşıldı.

Gelen ziyaretçilere Seramiğin şehri Çanakkale’den seramik hediyeler ve diğer değerimiz peynir helvası sunuldu. Canlı seramik performansının yoğun ilgi gördüğü alanda Belediye projelerinin ve kentin tanıtımına yönelik kitapların ziyaretçilerden ilgi gördüğü bildirildi.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, ‘Kentine Güvenen Kentler Buluşması’nda Çanakkale Belediyesi projelerini gelen ziyaretçilerle paylaşarak bilgilendirdi. Çanakkale’den İstanbul’da yapılan buluşmaya Belediye Meclis üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Milletvekilleri, İl Başkanı ve Başkan Yardımcıları, Belediye üst yönetimi ve çalışanları, kent gönüllüleri, basın çalışanları katılım gösterdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir