Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale Belediyesi Sanat Grupları Yılsonu Kokteylinde Buluştu

Çanakkale Belediyesi Sanat Grupları Yılsonu Kokteylinde Buluştu

2012 ? 2013 sezonunun sona ermesiyle birlikte yıl boyunca faaliyet gösteren Çanakkale Belediyesi Sanat Grupları 18 Haziran 2013 günü, Çanakkale Belediyesi tarafından Yelken Kulübünde düzenlenen kokteyl ile senenin yorgunluğunu attı.

Çanakkale Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, Çanakkale Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu, Yazar ve Sanatçı Evi’nde faaliyet göstermiş Resim, Fotoğraf, Photoshop, Karikatür, Çocuk Karikatür, Kitre Bebek, Yeni Hat, Cam Füzyon, Çini, Karakalem Atölye Eğitmen ve kursiyerleri, sanatsal faaliyetler yönünden Çanakkale Belediyesi tarafından desteklenen Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Eğitmenleri, Yazar ve Sanatçı Evi Edebiyat Grubu ve Yazar Sanatçı Evi Sanat Tarihi Söyleşilerini gerçekleştiren uzmanların katıldığı gece, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın yaptığı konuşma ve eğitmenlere teşekkür belgeleri ile hediyelerini takdim etmesiyle başladı. Törenin ardından kursiyerler, eğitmenlerinden katılım belgelerini aldı ve tamamlamış oldukları atölyelerin gururunu yaşadı.

Kokteyl boyunca eşi Hale Gökhan ile birlikte, eğitmen ve kursiyerler ile sohbet eden Başkan Gökhan, sanata yönelik düzenlenen faaliyetlerin ve bunlara katılımın son derece önemli olduğunu dile getirerek bu faaliyetlere katılım gösteren kent halkının bundan yıllar sonra da hatırlanması gerektiğini dile getirdi.

Çanakkale Belediyesi’nin 2013 ? 2014 sezonunda da kültür, sanat ve edebiyata yönelik atölyeleriyle Çanakkale’de yaşayan her yaştan kentliye kültür faaliyetleri düzenlemeye devam edeceği belirtildi.

[canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir