Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu Yeni Oyununu Sahneledi…

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu Yeni Oyununu Sahneledi…

Çanakkale’de yaşayan tiyatro gönüllülerinden oluşan Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu, yeni oyunları, Aziz Nesin’in ölümsüz eserlerinden biri olan Toros Canavarı’nın prömiyerini gerçekleştirdi.

Çanakkale Belediyesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümü ortaklığı ile gerçekleşen 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü Etkinlikleri kapsamında sahnelenen oyun, ÇOMÜ Necip Fazıl Kısakürek Tiyatro Sahnesi’nde, saat 20.00’da izleyici ile buluştu.Ebru Naz Özdemir’in yönetmenliği ile sahnelenen Toros Canavarı, topluluk oyuncularının başarılı performansları ile izleyenlerden tam not aldı. Kendi halinde bir aile babası olan Nuri Sayaner’in nam salmış suçlu Toros Canavarı zannedilmesi üzerine gelişen komik olayların anlatıldığı oyun izleyenleri kahkahalara boğdu.Oyun sonunda oyuncular dakikalarca ayakta alkışlandı. Belediye Başkan Vekili Ali Rıza Gültekin, Yönetmen Ebru Naz Özdemir ve oyunculara çiçek takdim ederek, sahneledikleri başarılı performans için teşekkür etti.

Filtreler:
Görüntülenme: 78
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir