Çanakkale Belediyesi Yasta…

22 Ağustos 2015

Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli Hüseyin Avcı hayatını kaybetti. Hüseyin Avcı için belediye önünde düzenlenen törende mesai arkadaşları son yolculuğuna uğurladı.

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ve DİSK/Genel-İş Sendikası Çanakkale Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Avcı dün gece geç saatlerde evinde geçirdiği elim bir kaza sonucu hayatını kaybetti. Hüseyin Avcı’nın acı haberiyle sarsılan Çanakkale Belediyesi bugün belediye önünde tören düzenledi. Belediye Temizlik İşleri müdürü Aysun Kavcar gözyaşları içerisinde yaptığı kısa konuşmada; “Hüseyin Avcı bir çalışandan öte bizlere bir kardeş ağabey gibiydi. Çalışkan ve dürüst bir arkadaşımızdı, onun amiri olarak onunla birlikte çalışmaktan daima mutluluk duyduk. Çanakkale Belediyesi bugün çalışkan bir personelinden daha çok ailesinden birisini kaybetmiştir. Hepimizin başı sağ olsun” dedi.

Hüseyin Avcı için düzenlenen törene CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek de katılarak belediye personelini ve acılı aileyi yalnız bırakmadı.

[Kaynak: canakkaleaynalipazar.com]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir