Çanakkale Belediyespor ile GESTAŞ Arasında Sponsorluk Protokolü İmzalandı

11 Ekim 2013

2013-2014 sezonunda Acıbadem Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele etmeye hak kazanan Çanakkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımı ile GESTAŞ A.Ş. arasında sponsorluk protokolü imzalandı.

İl Özel İdare Binası GESTAŞ Toplantı Salonunda gerçekleştirilen sponsorluk protokol imza törenine, Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, GESTAŞ Genel Müdürü Hasan İlhan Yürükçü ve ile Çanakkale Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Güneşhan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Törende ilk konuşmayı gerçekleştiren Çanakkale Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Güneşhan, Kadın Voleybol Takımı’nın birinci ligdeki mücadelesini uzun soluklu kılmak adına kent desteğine ihtiyaç duyduklarını belirterek, bu anlamda maddi açıdan destek veren GESTAŞ A.Ş. ve diğer sponsorlar olan Uysallar Market, Çanakkale Koleji ve Doğanlar Şirketler Grubu’na da teşekkür ettiğini kaydetti.

Aynı zamanda GESTAŞ A.Ş. yönetim kurulunda bulunan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise, GESTAŞ’ın sosyal sorumluluk gereği sponsorluklarda bulunan bir şirket olduğunu belirtti. Başkan Gökhan, “Sayın Valimizin de öncülüğünde bugün bu anlaşma gerçekleşecek. Bu açıdan katkısı bulunan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Vali Ahmet ÇINAR ise, Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nı birinci lige çıkma başarılarından dolayı tebrik ettiğini belirterek, “Bayan Voleybol Takımımız 1. lige çıkarak kendilerine düşeni yaptılar. Bize büyük bir ödül verdiler ve medar-ı iftarımız oldular. Kulüp Başkanımızı, kulübe sahiplik yapan Belediye Başkanımızı, bütün sporcularımızı ve emeği geçenleri kutluyorum. Bir şehir için bir spor takımının 1. ligde oynuyor olması çok önemli ve gurur verici bir olaydır. Bize düşen böyle başarılı bir takımı takdir etmenin yanı sıra desteklemektir. Bu destek sadece söz ile olmaz, madden de desteklemek gerekir. Biz başarılı olan veya başarılı olma potansiyeli taşıyan herkese destek vermeye çalışıyoruz. Tek başına hiç kimse önemli ve büyük işler yapamaz. GESTAŞ Genel Müdürümüz, son derece başarılı çalışmalar yaparak, GESTAŞ’ı iyi noktalara getiren ve iyi projeler gerçekleştiren bir arkadaşımız. Huzurunuzda onu da kutlamak istiyorum. Hayırlı olsun.” dedi.

Konuşmaların ardından sponsorluk protokolü imzalandı ve Çanakkale Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Güneşhan, Vali Ahmet Çınar’a, eşi Ümmügülsüm Çınar’a iletilmek üzere Çanakkale Belediyespor’un 17 numaralı formasını hediye etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir